• Głosowanie zakończone:)Podziękowanie dla wszystkich, którzy byli zaangażowani całym serduszkiem :)

• Dziękuję za nominację, wyróżnienie, ogromną życzliwość i wszystkie oddane głosy w Plebiscycie Dziennika Zachodniego „Nauczyciel na medal”.

Jest mi niezmiernie miło, że dzięki Państwu zdobyłam

1 MIEJSCE - w etapie miejskim :)

8 MIEJSCE - w etapie wojewódzkim

Dziękuję, że byliśmy w tym RAZEM i za dobrą zabawę 😊

• Rozwiązanie konkursu Świąteczna kartka dla seniora"

•   Rozwiązanie konkursu

„Świąteczna kartka dla seniora”

Serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie w konkursie. Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, gdyż każda kartka była wykonana prosto z serduszka. Dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie. Dzięki temu, że „Są jeszcze wśród nas Anioły” na twarzach seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Katowicach zagości uśmiech i namiastka rodzinnego ciepła.

• Szanowni Rodzice!

W związku ze zbliżającym się końcem roku kalendarzowego a co za tym idzie zmianą organizacji pracy przedszkola oraz potrzebą zaplanowania posiłków  prosimy o zapisywanie dzieci na dni 24.12.2021r. oraz na dni 27,28,29,30,31.12.2021r. Bardzo prosimy o przemyślenie zapisów dzieci, ponieważ zakup towarów musi nastąpić w ilości takiej która jest równa ilości dzieci w przedszkolu. Nie chcemy aby powtarzały się sytuacje kiedy dzieci są zapisane a nie przychodzą, a towar jest zakupiony.

Dziękujemy za zrozumienie. Zgłoszenia przyjmowane są do 10.12.2021 r.

• Drodzy Rodzice !

• Po przeanalizowaniu potrzeb wakacyjnych informujemy, że przedszkole będzie czynne od 01.07.2022r.-12.08.2022r.

Planowana przerwa nastąpi od 16.08.2022r.-31.08.2022r. po uzgodnieniu z ORGANEM PROWADZĄCYM.

• Szanowni Rodzice

• Zachęcamy do głosowania klikiem lub smsems

Dorota Rosa - NAUCZYCIEL NA MEDAL (dziennikzachodni.pl)

Z przyjemnością informuję, że Państwa przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym         w Polsce, który  w województwie śląskim jest prowadzony przez "Dziennik Zachodni".

Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymała pracująca w Państwa przedszkolu nauczycielka

Link zachęcający do głosowania

Żeby zagłosować, wyślij SMS

CKT.181

na numer 72355

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00, zakończenie 30 listopada do godź. 21:00.

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel

eduresized_Nominacja_Dorota_Rosa(1).jpg

Ślicznie dziękujemy za nominację i Państwa zaufanie :)

• Ważne

• Szanowni Rodzice!

W związku  ze zmianą organizacji pracy przedszkola oraz potrzebą zaplanowania posiłków prosimy o zapisywanie dzieci na dzień 12.11.2021 r.  Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Zapisy przyjmowane będą do 04.11.2021 r.

• Pomagajmy :)

• Serdecznie zapraszamy 24.10.2021 na Osiedle Witosa

(Plac Św. Herberta oraz do Szkoły Podstawowej nr 33)

od godz.10 do godz. 16:00 na akcję charytatywną zorganizowaną

dla 7-letniej Amelki u której zdiagnozowano guza mózgu.

Czekają na Państwa różne niespodzianki i atrakcje.

• Zdjęcia do odbioru

• Szanowni Rodzice.

Kalendarze z sesji zdjęciowej można zakupić po obejrzeniu u Dyrektora od 8.00- 9.00 lub Pań woźnych  od godz.15.00-15.30

Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.

Cena kalendarza -42 zł

Cena kalendarza dla gr „Pingwinki”- 50 zł

• "Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi"

Dziękujemy, za pamięć, życzenia, dobre słowo i wsparcie.

GALERIA PRAC -PRACOWNICY PRZEDSZKOLA :)

• Dodatkowa sesja do kalendarza

• Jeśli któreś z dzieci nie miało możliwości uczestniczyć w sesji fotograficznej  pt. „Kalendarz 2022” to w dniu 15.10.2021 odbędzie się sesja uzupełniająca od godziny 11:45 :)

• Zebranie dotyczy rodziców z grupy "Misiaczki"

•      Drodzy rodzice!

W dniu 7.10.21r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie rodziców w pełnym rygorze sanitarnym.

Prosimy o zaopatrzenie się w maseczki oraz dezynfekcję rąk. Na zebranie zapraszamy jednego                z rodziców  (bez swoich pociech). Wejście do przedszkola od strony parkingu, bezpośrednio do sali    "Misiaczków".

• Ważne

• Informacja dla rodziców wszystkich grup:)

Drodzy rodzice w zakładce

„O Przedszkolu”-

„Oferta Przedszkola”-

„Ważne dokumenty do pobrania przez rodziców”

znajduje się informacja pozwalająca rozpoznać Państwa oczekiwania dotyczące okresu wakacyjnego.

Dokument należy pobrać,wypełnić i oddać do placówki

w zaklejonej kopercie do dnia 31.10.2021r.,

Dziękujemy :)

• Sesja zdjęciowa do kalendarza

Sesja rozpocznie się w dniu 24.09.2021 roku

o godzinie 9.30.

Zdjęcia będą wykonane i dostarczone dla wszystkich dzieci, aby każdy z rodziców miał możliwość osobiście zdecydować czy chciałby takie zdjęcia swojej pociechy posiadać u siebie w domu.

Podczas tej sesji zdjęcia grupowe nie będą wykonywane !!!

• Ważne...

• Szanowni Rodzice

Informujemy, iż od dn. 15.09.2021r. można wpłacać należności z tytułu Rady Rodziców. Wpłaty przyjmowane będą przez Samodzielnego Referenta lub Panią Dyrektor, można również wpłatę włożyć do koperty i opisać imieniem i nazwiskiem dziecka oddać Pani woźnej. Wszystkie osoby które do tej pory nie oddały deklaracji na Radę Rodziców proszeni są o jak najszybsze zrobienie tego – jest to sprawa pilna i ważna.