• Mikołaj w przedszkolu

• „Kochany Panie Mikołaju,

My tak czekamy każdej zimy.

Dlaczego zawsze Pan przychodzi

do Nas gdy śpimy?”

Już 06.12.2023r. w naszym przedszkolu odwiedzi wszystkie dzieci Św. Mikołaj.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane w kolorze czerwonym.

Mile widziane opaski z akcentem świątecznym.

• Drodzy Rodzice!!!

• W dniu 05.12.2023r. dzieci z naszego przedszkola będą brały udział

w II Marszu Małych Mikołajów.

W tym dniu śniadanie będzie o godz. 8:45, prosimy aby dzieci  do przedszkola były przyprowadzone do godz. 8:30.

Wszystkie grupy przejdą alejkami parkowymi do osady Mikołaja, marsz będzie prowadzony przez Elfa. Organizatorem tego wydarzenia jest Park Śląski.

Prosimy w tym dniu, o ubranie dzieci stosownie do warunków pogodowych.

(Udział w marszu będzie uzależniony od pogody)

• Dzień Górnika

• Z okazji Dnia Górnika, który będziemy obchodzić w Przedszkolu 04.12.2023r. prosimy rodziców o odświętny ubiór dzieci, a także o przygotowanie dla dziewczynek wianków i korali.

Serdecznie dziękujemy

• Drodzy rodzice kochane dzieci!

•  Jak, co roku w tym szczególnym czasie serdecznie zapraszamy

do dzielenia się swoim serduszkiem z innymi.

Pamiętajmy o starszych i samotnych.

Dlatego zachęcamy wszystkie dzieci  do wykonania wspólnie z rodzicami świątecznej kartki z życzeniami.

Zachęcamy, aby do każdej kartki dołączyć czekoladę, która osłodzi ten cudownie magiczny świąteczny czas.

Wszystko ładnie spakowane, w torebkę prezentową można przynosić do sali Biedroneczek.

Wszystkie dary zostaną przekazane do

Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia.

Akcja trwa od 27.11.2023r. - do 12.12.2023 roku 😊

Z góry ślicznie dziękujemy😊

• Drodzy RODZICE !

• Prosimy o, systematyczne sprawdzanie skóry głowy i włosów u dzieci.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich rodziców do profilaktyki zdrowia dziecka.

• Drodzy Rodzice!

• W dniach od 01.11.2023r. do 29.02.2024r. Nasze Przedszkole bierze udział XXIV edycji akcji „Góra Grosza”.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową  i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Dzięki poprzednim akcją udało się zorganizować:

• Programy stypendialne dla dzieci i młodzieży
            • Pomoc rzeczową dla dzieci w całej Polsce
            • Wsparcie psychologiczne, warsztaty, konsultacje i terapie dla dzieci i ich bliskich
            • Specjalistyczną opiekę całodobową.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

• Drodzy Rodzice, kochane dzieci zdjęcia już gotowe. Będą dostępne od 08.11.2023r.-22.11.2023r.

• Każdy rodzic otrzyma do wglądu /na holu przedszkola/ cały pakiet zdjęć swojej pociechy, i na spokojnie można się zastanowić, które zdjęcia państwa interesują.

Drodzy rodzice, jeśli zdecydujecie się na zakup, któregoś zdjęcia bądź całego pakietu, wtedy prosimy, aby w następujący sposób uiścić opłatę.

Ważne: Odliczoną gotówkę wkładamy do koperty, opisujemy imieniem i nazwiskiem dziecka, grupę do której uczęszcza,  jakie zdjęcia państwo zakupili oraz w jakiej kwocie.

Najpóźniej do 22. 11.2023r. prosimy o informację jaka jest Państwa decyzja oraz  o dokonanie wpłaty.

Poniżej znajduje się informacja o kosztach zdjęć.

Na każdym pakiecie również jest wyszczególnione w jakiej kwocie można zakupić zdjęcia.