• Gorące podziękowania

• "Gdy liczy się czas"

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom z grupy „Biedroneczki” za tak liczne włączenie się do akcji fundacji „Gdy liczy się czas” – „Dzień Piżamy”. Celem było zwrócenie uwagi na zdrowie, empatię i bezinteresowną pomoc innym. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że takie najmniejsze wsparcie  może okazać się najcenniejsze. W tych małych ciałkach znajdują się ogromne SERDUSZKA!

Wszystkie niespodzianki zostały pięknie spakowane i wysłane!

Gorące podziękowania !

• Rozwiązanie konkursu „Aniołek Bożonarodzeniowy"

• Mamy przyjemność poinformować wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie, że jury w postaci rodziców z Miejskiego Przedszkola nr 90 im. Wróbelka Elemelka w Katowicach wyłoniło zwycięzców:

Kamila Bartoszko

Helena Swatkowska

Nina Mostowik

Daria Rusznica

Wyróżnienie:

Jakub Skrętowski

Helena Kiczek

Wszystkie prace były pięknie i starannie wykonane. Pomysły oryginalne.  Bardzo dziękujemy, za wzięcie udziału w konkursie. Zachęcamy do podejmowania dalszych działań, życzymy sukcesów i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu .

Serdecznie zapraszamy, po odbiór nagród do naszego przedszkola wszystkich z obrębu Katowic (Od 20.12.2023r.),  reszta nagród zostanie przesłana pocztą.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wigilia przedszkolna i wspólne kolędowanie

• W dniu 18.12.2023r. (poniedziałek)

w naszym przedszkolu odbędzie się

Wigilia Przedszkolna

oraz wspólne kolędowanie wszystkich grup.

Zachęcamy do przyniesienia świątecznych wypieków.

Tego dnia prosimy o ubranie dzieci w odświętne stroje.

• Dziękujemy

• ,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas.’’

Flora Edwards

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Świąteczna kartka dla seniora”. Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie, dobre serduszko, bezinteresowność  w dzieleniu się  z innymi.

Pamiętajmy, że dzieci pójdą za naszym przykładem.

Może nie zapamiętają  wielu naszych słów, ale będą pamiętać nasze czyny i działania.

Trzeba tak niewiele, by zobaczyć uśmiech wokół SIEBIE.

Gorące podziękowania dla wszystkich.

• Rozwiązanie konkursu...

• Wszystkim uczestnikom konkursu

"Przygody Wróbelka Elemelka"

dziękujemy za wykonanie pięknych prac. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok!

3-4 latki

1 miejsce Franciszek Kwaśniewski