• Drodzy Rodzice

• Podczas zajęć „Dbanie o swoje środowisko i otoczenie”, dzieci z naszego przedszkola podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania  -  sadzenie roślin w ogrodzie przedszkolnym

Wszystkie grupy będą sadziły kwiatki  -  27 kwietnia (czwartek).

Prosimy aby każde dziecko dzień wcześniej tj. 26 kwietnia (środa )  przyniosło cebulkę wybranego kwiatuszka oraz aby każda grupa zakupiła ziemię – 1 worek 10 l .

Dzięki bezpośredniej obserwacji, przedszkolaki będą miały  możliwość poszerzenia wiadomości na temat warunków niezbędnych do rozwoju roślin. Na pewno takie zajęcie  przysporzy wszystkim wiele radości, ciekawości i satysfakcji z efektów swojej pracy. Pięknie dziękujemy!

• W dniu 24.04.2023r. wszystkie grupy

z naszego przedszkola będą brały udział

w „Grze Terenowej”, organizowanej przez Park Śląski

z okazji

Światowego Dnia Ziemi.

Bardzo prosimy, aby w tym dniu wszystkie dzieci były w przedszkolu do godz. 8:45,

zalecamy wygodny strój sportowy.

• Drodzy Rodzice, kochane dzieci zapraszamy serdecznie

• już od 17 kwietnia 2023 r. od godz. 08:00 do 19 kwietnia 2023 r. do godz. 10:00 rusza rekrutacja uzupełniająca :)

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

• Szanowni Rodzice!

W związku ze zmianą organizacji pracy przedszkola w dniach 02.05,04.05,05,05.2023 r. prosimy o zapisywanie dzieci  na listach znajdujących się u Pań woźnych lub zgłaszanie telefoniczne do 21.04.2023 r.

Prosimy o przemyślane zapisy.

• Fundacja "Wolne Miejsce"

• "Motylki" wzięły udział w dekorowaniu sali Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie Fundacja "Wolne Miejsce" przygotowała największą w Polsce Wielkanoc dla Samotnych.

Brawa dla naszych Małych Wolontariuszy!!!

• Gratulujemy sukcesu!!!

• Nasze przedszkolaki z grupy "Motylki" zdobyły II miejsce oraz wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 11 w Świętochłowicach
            Brawo Jaśminka i Gabryś

• Rozwiązanie konkursu "Eko-Moda"

•  Kids And Planet Illustration 28976760 - Megapixl

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowany został konkurs „EKO-MODA” w grupie Biedroneczki.

Jego celem było propagowanie postaw ekologicznych, idei recyklingu,  podniesienie świadomości ekologicznej i zdrowia wśród najmłodszego pokolenia.

Jury postanowiło nagrodzić wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie.

I miejsce:

Przemysław Styczeń

Amelia Trendel

Jagoda Musialik

Anastazja Kwiska

Lena Poniatowska-Weigelt

Pola Groń

Laureaci  otrzymają dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa kreatywności, pomysłów i pięknego wykonania. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w wykonanie stroju.

Mamy nadzieję, że lekcja dbania o nasze środowisko powinna rozpocząć się właśnie już od najmłodszych lat. Im więcej ekologii tym więcej zdrowia.

Organizatorzy konkursu