• Sesja zdjęciowa do kalendarza

• 07.10.2022 r. w naszym przedszkolu odbędzie się sesja zdjęciowa do kalendarza.

Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane elegancko :)

Zakup kalendarza jest dobrowolny.

• Szanowni rodzice zapraszamy na zebranie organizacyjne dla wszystkich grup

06.09.2022 r. (wtorek) o godź. 17:00.

Na zebranie nie przyprowadzamy dzieci.

• Szanowni rodzice kochane przedszkolaki

• Wakacje dobiegają końca i już niebawem się spotkamy

w przedszkolu, aby wspólnie miło spędzać czas.

Serdecznie zapraszamy już 01.09.2022r.

Do zobaczenia :)

• Zebranie rodziców dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2022/23

Zapraszamy SZANOWNYCH RODZICÓW dzieci nowo przyjętych na zebranie 04.08.2022 O GODZINIE 16:30

• Prosimy o przyniesienie dowodu osobistego obojga rodziców (numer, seria oraz data ważności i przez kogo wydany).

Na zebranie nie przyprowadzamy dzieci.

• Rekrutacja uzupełniająca :)

• Serdecznie zapraszamy

Od 14 lipca 2022r. Od godz. 8:00 do 18 lipca 2022r do godz 15:00 złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Od 14 lipca od godz. 8:00 do 25 lipca do godz 15:00 weryfikacja przez Komisję wniosków o przyjęcie do przedszkola oraz dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

27 lipca 2022r. o godz. 13:00 Podanie do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 27 lipca 2022r.od godz. 13:00 do 29 lipca 2022r. Do godz. 15:00 potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

04 sierpnia 2022r. o godz. 15:00 podanie do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nie przyjętych.

Witryna kandydata - Aktualności (vulcan.net.pl)

• Serdecznie zapraszamy :)

• Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla, młodszych i starszych, do wspólnej zabawy na terenie Szkoły Podstawowej nr 58 Katowice z Oddziałami Integracyjnymi i Zespołu Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego przy alei Bolesława Krzywoustego 11.  Czekają Was darmowe atrakcje dla dzieci - dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane; zabawy ze Sznupkiem, Rysiem i Krokodylem (maskotkami służb mundurowych); występy zespołów muzycznych i DJ-jów.

Nie zabraknie strefy gastro z jedzeniem, lodami i napojami. Wspaniałą zabawę zapewnią animatorzy i nasz gość specjalny.

• Piknik u Wróbelka Elemelka

• W dniu 31.05.2022 odbył się Piknik u Wróbelka Elemelka 😊

Towarzyszyła nam niesamowita zabawa z wodzirejem.

Pojawiło się wiele atrakcji sportowych, tanecznych, malarskich a także medycznych.

Degustacja wszystkich pyszności sprawiła nam wiele radości.

Policja która zaszczyciła nas swoją obecnością wprowadziła element zaskoczenia. Główną atrakcją dla dzieci była maskotka Sznupka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się  w organizację Pikniku Rodzinnego.

Zapraszamy za rok 😊

• PRZEDSZKOLE W WAKACJE 2022

• Uprzejmie informujemy, że po analizie złożonych deklaracji dotyczących zapewnienia opieki dla dzieci w trakcie wakacji 2022, dyrektor przedszkola w porozumieniu z Radą Rodziców będzie wnioskować o zatwierdzenie planu pracy przedszkola w wakacje.

1.07.2022- 15.07.2022- przedszkole czynne

18.07.2022- 29.07.2022- przedszkole czynne

1.08.2022- 12.08.2022-  przedszkole czynne

16.08.2022-31.08.2022- przedszkole nieczynne

Umowy na okres wakacji podpisywane u dyrektora lub samodzielnego referenta  w dniach :

19.05.2022 – w godz. od 8.00-17.00

20.05.2022- w godz. od  7.00-17.00

23.05.2022- w godz. od  8.00- 15.00

Na podstawie podpisanych deklaracji zostanie ustalona organizacja pracy przedszkola z podziałem na grupy i przydziałem do nich dzieci oraz nauczycieli.

• Teatrzyk

• W dniu 06.06.2020 o godz. 10:45 w przedszkolu będzie teatrzyk „Magiczny sklepik” .

• Organizatorem zebrania jest Rada Rodziców

• Zebranie dla wszystkich rodziców zainteresowanych udziałem

w „Pikniku u Wróbelka Elemelka”

odbędzie się 11.05.2022 r. o godz.16:45.

Serdecznie zapraszamy 😊

• Zbiórka pluszaków :)

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice Zwracam się do Was z prośbą, aby z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych włączyć się w akcję „Podziel się Maskotką”. W dniach od 15.04.2022 do dnia 20.04.2022 przeprowadzimy zbiórkę Maskotek dla Dzieci z Ukrainy. Maskotki mogą być używane tylko zadbane i czyste. Zebrane Maskotki zostaną przekazane na granicę w Medyce gdzie są bardzo potrzebne, gdyż powodują chwilowy uśmiech na twarzy u Dzieci. Niestety cały czas ich brakuję, z tego powodu liczę na Wasze wsparcie i mam nadzieję, że może każdemu z Was uda się podarować choć jedną Maskotkę.

Wszelkie zapytanie w sprawie akcji proszę kierować do p. Agnieszki z gr. Motyle.

Życzę Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych Zajączek Wielkanocny

• Ważne!!!

• REKRUTACJA 2022/2023

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikwoanych zostanie upubliczniona
            na drzwiach przedszkola 11.04.2022r. o godzinie 15.00.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani

do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki (w formie papierowej)plik do pobrania

w terminie do 13.04.2022r. do godziny 15.00

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją miejsca w jednostce.

Potwierdzenie_woli_22-23.doc