• Zbiórka pluszaków :)

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice Zwracam się do Was z prośbą, aby z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych włączyć się w akcję „Podziel się Maskotką”. W dniach od 15.04.2022 do dnia 20.04.2022 przeprowadzimy zbiórkę Maskotek dla Dzieci z Ukrainy. Maskotki mogą być używane tylko zadbane i czyste. Zebrane Maskotki zostaną przekazane na granicę w Medyce gdzie są bardzo potrzebne, gdyż powodują chwilowy uśmiech na twarzy u Dzieci. Niestety cały czas ich brakuję, z tego powodu liczę na Wasze wsparcie i mam nadzieję, że może każdemu z Was uda się podarować choć jedną Maskotkę.

Wszelkie zapytanie w sprawie akcji proszę kierować do p. Agnieszki z gr. Motyle.

Życzę Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych Zajączek Wielkanocny

• Ważne!!!

• REKRUTACJA 2022/2023

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikwoanych zostanie upubliczniona
            na drzwiach przedszkola 11.04.2022r. o godzinie 15.00.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani

do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki (w formie papierowej)plik do pobrania

w terminie do 13.04.2022r. do godziny 15.00

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją miejsca w jednostce.

Potwierdzenie_woli_22-23.doc

• Podziękowanie :)

Pragnę serdecznie podziękować za nominację i oddane głosy.

Jest mi niezmiernie miło i obiecuję nadal pracować z takim zaangażowaniem jak dotychczas.

• Ważne :)

• Szanowni Rodzice !

W związku z potrzebą zaplanowania posiłków na 02.05.2022 r.

Prosimy o zadeklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu na listach grup lub telefonicznie do 19.04.2022 r.